KZN Aquatic-Kings Park Centre - Site License   2017/08/07 - 4:19 PM
                 eThekwini Age Group 4 - 2017/07/29                 
 
 Event 7  Girls 11 & Under 200 LC Meter Freestyle
==================================================================
    Name                  Age Team                 Seed     Finals        
==================================================================
  1 Haslam, Tayla J        11 KLOO-ETH          2:29,06    2:28,67  
  2 Jordaan, Taylor L      11 Beavers-ETH       2:46,29    2:44,97  
  3 Olivier, Rebekah B     10 Action Swim-ETH   2:44,14    2:47,20  
  4 Footit, Gemma          10 SGUL-ETH          2:53,52    2:50,12  
  5 Frank, Gemma           11 ASA-ILD           2:52,75    2:50,43  
  6 Martens, Emily S       10 Penguins-UMD      2:49,54    2:50,45  
  7 Petzer, Kayci          11 Beavers-ETH       2:50,92    2:50,76  
  8 Dhooma, Zhahra         11 SGUL-ETH               NT    2:52,61  
  9 Omote, Venice T        10 Action Swim-ETH   2:58,05    2:53,63  
 10 Aromin, Gaby G         10 Action Swim-ETH   2:47,98    2:55,04  
 11 Andersson, Kate B      10 AQSA-ETH          3:09,78    2:55,82  
 12 Joubert, Jadyn-Lee     11 AZON-ETH          2:51,36    2:56,23  
 13 Bruce, Tayla           10 Beavers-ETH       3:07,67    2:56,52  
 14 Martens, Melissa       11 Penguins-UMD           NT    2:56,84  
 15 Tully, Kayla H         11 Trident-ETH       2:59,52    2:57,00  
 16 Pillay, Dhiya          10 Action Swim-ETH   3:00,20    2:59,16  
 17 Shaw, Lilly O           9 Beavers-ETH       2:58,32    2:59,17  
 18 Bell, Skyla R          10 KLOO-ETH          3:17,18    3:03,04  
 19 Steyn, Jade            11 Trident-ETH            NT    3:04,52  
 20 Rabe, Amy              10 ACES-ETH               NT    3:04,58  
 21 Ntaka, Ayanda L         8 UMSH-ETH          3:15,22    3:05,91  
 22 Murugan, Deidre J      11 BAYV-ETH          3:21,66    3:20,52  
 23 Marimuthu, Jezwyne C   11 BAYV-ETH          3:17,45    3:20,82  
 24 Ramkylas, Aditi        10 PHOE-ETH          3:18,60    3:21,79  
 25 Sheik Freed, Ilhaam    11 Beavers-ETH       3:37,84    3:25,53  
 26 Moodley, Thurayya      10 SGUL-ETH               NT    3:27,63  
 27 Xu, Meng S             10 Action Swim-ETH   3:31,09    3:32,92  
 28 Mdletshe, Siyabulela   11 Beavers-ETH            NT    3:33,18  
 29 Perumal, Elisha L       9 BAYV-ETH          3:39,26    3:36,97  
 30 Botha, Cayci M          9 AQSA-ETH               NT    3:45,04  
 -- Shukla, Arya M         11 Trident-ETH       3:21,87         DQ  
 
 Event 7  Girls 12-13 200 LC Meter Freestyle
==================================================================
    Name                  Age Team                 Seed     Finals        
==================================================================
  1 Steyn, Courtney L      13 Action Swim-ETH   2:18,52    2:24,22  
  2 Message, Cara H        12 Beavers-ETH       2:28,94    2:25,41  
  3 Govender, Jordyn A     13 SGUL-ETH          2:35,73    2:27,27  
  4 De Oliveira, Mikhaela  13 Trident-ETH       2:28,97    2:31,46  
  5 Hall, Ash S            13 SGUL-ETH          2:26,31    2:32,38  
  6 Jones, Tanika          13 SGUL-ETH          2:29,30    2:33,00  
  7 Butt, Ciara D          13 KLOO-ETH          2:35,75    2:34,38  
  8 Ebing, Ashleigh        12 WSTV-ETH          2:37,35    2:35,45  
  9 Hannweg, Emma M        12 Trident-ETH       2:44,65    2:37,73  
 10 Joubert, Tanya A       13 Penguins-UMD           NT    2:40,70  
 11 Olivier, Naomi A       13 Action Swim-ETH   2:39,81    2:40,83  
 12 Clifton-Smith, Candic  12 Beavers-ETH       2:50,29    2:42,40  
 13 Kesaris, Casey         13 SGUL-ETH          2:43,85    2:47,33  
 14 Nathan, Cora-Lee       12 Beavers-ETH       2:44,61    2:47,45  
 15 Newmarch, Courtney J   12 SGUL-ETH          2:47,01    2:49,27  
 16 Mayer, Beth A          12 ACES-ETH          2:53,38    2:51,38  
 17 Cross, Rachel J        12 SGUL-ETH               NT    2:52,44  
 18 Moonsamy, Alicia       12 Beavers-ETH       2:53,86    2:54,59  
 19 Seethal, Tahirah       12 SGUL-ETH          3:05,98    2:55,75  
 20 Davies, Mikaela S      12 Beavers-ETH       3:07,37    2:56,93  
 21 Naidoo, Shreeyaa       13 BAYV-ETH          3:06,82    2:59,03  
 22 Soobramoney, Shanay    13 MARL-ETH          2:55,62    3:01,38  
 23 Mkhize, Eyethu V       13 Beavers-ETH            NT    3:01,54  
 24 Rabe, Megan            13 ACES-ETH          3:09,33    3:06,65  
 25 Sheik Freed, Johara    12 Beavers-ETH       3:12,70    3:20,00  
 26 Matthews, Mia          13 AQSA-ETH               NT    3:21,03  
 27 Frank, Josslyn         12 AQSA-ETH               NT    3:21,21  
 28 Gounden, Thia          13 LNDD-ETH          3:23,12    3:26,51  
 -- Schroeder, Megan R     13 ACES-ETH               NT         NS  
 
 Event 7  Girls 14-15 200 LC Meter Freestyle
==================================================================
    Name                  Age Team                 Seed     Finals        
==================================================================
  1 Tully, Jemma           15 SGUL-ETH          2:11,89    2:12,60  
  2 Tully, Megan           15 SGUL-ETH          2:15,68    2:17,35  
  3 Crous, Kelly L         14 SGUL-ETH          2:16,60    2:22,37  
  4 Lombard, Jessica K     15 ACES-ETH          2:19,13    2:25,96  
  5 Asgeir-nielsen, Kayly  15 SGUL-ETH          2:31,73    2:33,02  
  6 Horn, Paige C          14 SGUL-ETH               NT    2:33,81  
  7 Du Plooy, Camilla J    15 ASA-ILD           2:38,91    2:37,00  
  8 Bosman, Vicki C        14 Beavers-ETH       2:33,96    2:37,38  
  9 Du Plooy, Rebecca G    14 ASA-ILD           2:37,46    2:39,79  
 10 Rietbrock, Kayla S     14 ACES-ETH          2:44,93    2:47,42  
 11 Govender, Danielle R   15 Beavers-ETH       2:40,94    2:54,91  
 12 Sewcharan, Lanelle     15 MARL-ETH          2:58,57    3:04,60  
 
 Event 7  Girls 16 & Over 200 LC Meter Freestyle
==================================================================
    Name                  Age Team                 Seed     Finals        
==================================================================
  1 Frylinck, Marne        19 SGUL-ETH          2:09,11    2:12,33  
  2 Oberholzer, Charlise   17 SGUL-ETH          2:07,33    2:12,67  
  3 McLeod, Lindsay M      22 SGUL-ETH          2:07,39    2:12,99  
  4 Nortje, Marine E       16 SGUL-ETH          2:08,07    2:13,64  
  5 Russell, Kyla J        16 Trident-ETH       2:22,96    2:25,62  
  6 Brand, Sarah L         16 ASA-ILD           2:26,65    2:27,78  
  7 Sewpersad, Avisha      16 OTTO-ETH          2:42,72    2:42,93  
  8 Venter, Meaghan E      16 AQSA-ETH          2:53,86    2:53,78  
  9 Reddy, Shria           16 BAYV-ETH          2:46,72    2:54,11  
 10 Fowler, Cornelia J     37 KLOO-ETH          2:57,43    3:03,73  
 11 O'Neil, Melisa A       25 TSSC-ETH          3:07,88    3:14,23